Graphite HMI G15C0000 - HMI G15C0000 Red Lion - Red lion vietnam
Xuất xứ:
USA
Tình trạng:
Mới 100%
Bảo hành:
12 tháng
Mô tả:
TMP là đại lý hãng Red lion tại Việt Nam
Chia sẻ:
Số lượng
Yêu cầu gọi lại
số điện thoại
Graphite® 15" Modular HMI, Indoor
Part #:  G15C0000
Specifications:
  • 15 inch XGA Color Widescreen touchscreen (1024 x 768)
  • Indoor Model
  • Up to 20 Simultaneous Protocol Conversions
  • One 10/100 Base-TX Ethernet Port
  • Three Fully Isolated Serial Communication Ports, (two RS-232 and one RS-422/485)
  • One USB Type B Port
  • Two High-retention USB Host Ports
  • 8 Module Slots to Easily add I/O Capability with Plug-in Modules
  • 356 x 281 mm Dimensions